Rastet e raportuara 01.01.1970 deri 21.10.2016

Nderro datat
Nga: Deri: Perpuno

apo zgjedh rangun tend te datave:

Filtro raportet
1-20 of 5408 Raporte

nepotizEm dhe Korrupsion 1

14:57 21.10.2016

Ne Komunen e nneshte e theksuar dukuria e nepotizmit e cila per pasoje ka edhe korrupsionin per disa vite me radhe kryetari dhe nenkryetari... Me shume informacion » « Me pak informacione

Vushtrri >> Arsim

Anulim i konkursit 0

16:02 25.08.2016

DKA ne nn e ka anuluar konkursin per arsim edhe pse na kishin ftuar ne interviste 7697 Me shume informacion » « Me pak informacione

Kaçanik >> Arsim

PLAGJIATUR 0

22:37 29.09.2016

nn Profesor ne Fakultetin nGjithashtu, anetare i bordit per licencim te auditoreve te kosoves dhe shoqatave profesionale te auditimit dhe kontabilitetit.... Me shume informacion » « Me pak informacione

Prishtinë >> Arsim

Keqperdorim detyre (korrupsion) 0

05:29 30.09.2016

Ne nn , menaxheri i kontrates i mundeson kompanis nn te fitoj tenderin prej afer 100 mij euro, dhe te finalizoj tenderin ne te njejten datë... Me shume informacion » « Me pak informacione

Prishtinë >> Qeveri

Konflikt Interesi 0

21:28 30.09.2016

Përshëndetje Drejtori i Inspeksionit ne Komunen e nn së Jugut punëson të aferm te tin ne Komun si Inspektor i Shërbimeve Publike. Përsoni në... Me shume informacion » « Me pak informacione

Mitrovicë >> Kuvendi komunal

Keqperdorim i postit 0

06:36 05.10.2016

Siq po e shihni ne foto puntori i nnb dhe shefi i tij nn i ja kan ber kyqjen ne rrjet elektrik baxhanakut te KK te Dt si dhe mbrapa shihet... Me shume informacion » « Me pak informacione

Dragash >> Kuvendi komunal

Profesoret ne universitetin e 1

11:03 04.10.2016

Per qdo paraqitje te provimeve ne fakultet e prishtines, profesorat paguhen me nga 0.60euro per paraqitje. Profesorinn ne Fakultetin Ekonomik... Me shume informacion » « Me pak informacione

Prishtinë >> Arsim

korropcioni ne drejtesi 0

16:55 05.10.2016

jam bnn vllau jem eshte lendu npun qe 5 vit edh ende ska vendim perfundimtar per rastin e ti sepse shkalla apelit e ka vanu 3 vjet vendimin... Me shume informacion » « Me pak informacione

Pejë >> Gjyqesi

polici me audi q7 0

12:41 26.09.2016

krejt bb e njeh policin mafioz qe vozit kere audi q7 e mercedesa qe arijn vleren deri 100mij euro.me ni rog te nje polici kurr smundet me i... Me shume informacion » « Me pak informacione

Pejë >> Polici

Punsim 0

21:12 24.09.2016

Njoftim per pergatitje te favorizimeve ne Punesim Deshiroj te njoftoj gjithe opinionin publik lidhur me kurdisjet ne punesim ne kompanin e... Me shume informacion » « Me pak informacione

Prishtinë >> Qeveri

I AKUZUARI per korrupcion drejton kuvendin komunal 0

19:59 06.10.2016

Redaksi e nderuar iu lutem hulumtoni rastin ne nn,ku i akuzuari nga gjykata Themelore në Ferizaj,i akuzuari për korrupcion nnudheheq Kuvendin... Me shume informacion » « Me pak informacione

Kaçanik >> Kuvendi komunal

Uzurpimi i pronës Publike dhe asaj private 0

12:48 09.10.2016

Përshëndetje kallxo.com, unë quhem Bnn nga mm mërgimtar në Zvicër tel: 0.  Unë kërkoi ndjesë që ndoshta po e teproi por me të vërtetë zyrtarët... Me shume informacion » « Me pak informacione

Istog >> Kuvendi komunal

pa drejtesi NE KONKURESIN E DREJTORISE SE ARSIMIT 1

15:28 09.10.2016

Unë nn nga fshati nn, kam konkuruar në konkuresin e jashtzakonshme te shpalluar nga drejtoria per Arsim ne komunen e NN të dates 13.9.2016.... Me shume informacion » « Me pak informacione

Deçan >> Arsim

PAMJE TMERRUSE E LOKALEVE TE KOMUNES NE OBJEKTIN 0

13:58 10.10.2016

sot jan te fotografuara keto foto qe po i bashkangjes ne raportim, e gjith kjo hapsir ne katin e 5 te keti objekti i cili eshte pron e komunes... Me shume informacion » « Me pak informacione

Klinë >> Kuvendi komunal

Cenimi i te drejtes se autorit 1

11:25 10.10.2016

Ju ftojme te ndiqni seancen gjyqesore te dates 11 .11 .2016 ku do gjykohen pretendimet per shkelje te te drejten e autotorit .7727 Me shume informacion » « Me pak informacione

Prishtinë >> Gjyqesi

Per Korrupsion 0

18:18 11.10.2016

Pershendetje, deshta te ju lajmroj se nneshe doketor i cili ka dhan qertifikata mjeksore fallc, eshte arrestuar mirepo i ka lidhjet e forta... Me shume informacion » « Me pak informacione

Viti >> Shendetesi

Transporti nxensave 0

20:03 11.10.2016

Pershendetje Lajmrohem nga komuna e nn jom ofertus ne nje tender per transportin e nxensave ku ky tender tash eshte anuluar per te katerten... Me shume informacion » « Me pak informacione

Dragash >> Arsim

Keqperdorime 0

14:17 13.10.2016

Jam nje qytetar I shkrete nga Mitrovica. Mundohem dite e nate te punoj qe femive te mi ti siguroj kafshaten e gojes. Para nje jave inspektori... Me shume informacion » « Me pak informacione

Mitrovicë >> Kuvendi komunal

pirja e duhanit ne komunen enn 0

21:37 13.10.2016

Redaksi e nderuar, Qe nga fillimi i vitit 2016 me ka rastisur qe ne komunen ku jetoj, nn, te shkoj neper disa zyre e drejtori te ndryshme per... Me shume informacion » « Me pak informacione

Fushë Kosovë >> Kuvendi komunal

shkelja e rende ligjore e kryetarit te komunes se NN 0

17:25 16.10.2016

kryetari i komunes se NN i njohur per njeanshmeri dhe keqmenagjim te punes ne komunen e NNka ba shkelje te madhe ligjore. ky ne mars te ketij... Me shume informacion » « Me pak informacione

Kaçanik >> Kuvendi komunal

Raportet totale Mesatarja e raporteve per nje dite % Verifikuar
5408 0.31 24.26%